Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Моісеєнко Людмила Віталіївна

Начальник відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП

Освіта

Повна вища. Міжрегіональна Академія управління персоналом в 2017р.

Опис повноважень

 1. Здійснення керівництва діяльністю відділу, розподіл обов'язків між працівниками та визначення сфер їх відповідальності.
 2. Організація діяльності відділу, визначення шляхів удосконалення й підвищення ефективності роботи відділу.
 3. Представлення відділу у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами, організаціями.
 4. Організація інформаційного забезпечення роботи відділу, роботи із засобами масової інформації, визначення змісту та часу проведення інформаційних заходів.
 5. Сприяння створенню належних умов праці у відділі та Центрі, внесення пропозицій сільському голові та Раді щодо матеріально-технічного забезпечення відділу та Центру, внесення пропозицій місцевому голові щодо преміювання працівників відділу.
 6. Організація та контроль виконання у Центрі Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів, рішень Ради та її Виконавчого комітету, розпоряджень сільського голови.
 7. Виконання функцій адміністратора Центру.
 8. Несення персональної відповідальності за невиконання або неналежне виконання покладених на відділ завдань, реалізацію його повноважень, дотримання трудової/службової дисципліни.
 9. Планування роботи відділу, подання пропозицій до перспективних і поточних планів роботи сільському голові.
 10. Розроблення Положення про відділ, посадових інструкцій працівників, у разі потреби – змін і доповнень до зазначених документів, подання їх на затвердження в установленому порядку.
 11. Звітування про проведену роботу відділу та Центру у визначеному порядку.
 12. Забезпечення планування та проведення заходів з підвищення кваліфікації працівників відділу загалом.
 13. Виконання інших повноважень, визначених цим Положенням та посадовою інструкцією, що затверджується сільським головою.

Файли

Посадова інструкція Начальника вiддiлу.pdf

Завантажити
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше