Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

День вшанування учасників бойових дій

Заходи
15.02.2021
15 лютого – День вшанування учасників бойових дій
 
Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до 32-х роковин виведення радянських військ з Афганістану. За 10 років неоголошеної війни – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року – на полі бою було більше 600 тисяч воїнів, з яких 160 тисяч – українці. Більш ніж 4 тисячі українських солдат загинули.
 
Крім афганців, цього дня вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах в часи СРСР та незалежної України.
 
З початком війни на сході України тисячі афганців, ветеранів інших війн та добровольців пішли на захист рідної землі. На жаль, багато хто загинув. В їхньому числі і наш земляк, старший сержант 36 окремої бригади морської піхоти Михайло Старостін.
Вічна пам'ять йому, а також усім, хто поклав життя на вівтар служінню державі й своєму народові.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше