Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Акція «Впливай на бюджет своєї громади»

Програма DOBRE
08.10.2019

08 жовтня 2019 року в Новорайській об’єднаній громаді пройшла акція «Впливай на бюджет своєї громади». Спочатку, о 9.25  в Новорайському опорному закладі повної загальної середньої освіти відбулась зустріч представників Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» з учнями старших класів, під час якої шкільна молодь була ознайомлена з бюджетним процесом та інструментами залучення до нього, а також надати пропозиції до бюджету на 2020 рік.

Об 11.00 в сесійному залі сільської ради відбулась презентація нового для громади документу, «Бюджету для  громадян». В заході взяли участь сільський голова Шокуров Олександр Анатолійович, працівники фінансового відділу, а також запрошені громадські активісти, мешканці громади.

Поруч з приміщенням сільради був встановлений намет, в якому жителі зможуть отримати екземпляри «Бюджету для громадян», отримати відповіді щодо бюджету власної громади, а також надати свої пропозиції до бюджету 2020 року.

Також, інформаційний пункт працював в цей день в єдиному старостинському окрузі ОТГ, в селі Червоний Маяк, де з «Бюджетом для громадян» сільчан знайомили експерти партнерства «За прозорі місцеві бюджети» та староста Вороний Олександр Олександрович.

Надати свої пропозиції до нового бюджету можна і через наш сайт, для цього ми розміщуємо опитувальну анкету за посиланням https://novorajskaotg.dosvit.org.ua/storage/documents/documents/eee77040e7b43e5f2af77dc5db02d6f7.pdf, дуже раді отримати ваші пропозиції!

Всі заходи проходитимуть в межах проекту «Доброчесні громади», які реалізує Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети» в рамках програми ДОБРЕ.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше