На головну
Сторонні сервіси
Новини
Корисна інформація
Підприємства, заклади та установи
Економічний профіль
Структура ОТГ
Документи
Проекти громади
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Акція «Впливай на бюджет своєї громади»

Програма DOBRE
08.10.2019

08 жовтня 2019 року в Новорайській об’єднаній громаді пройшла акція «Впливай на бюджет своєї громади». Спочатку, о 9.25  в Новорайському опорному закладі повної загальної середньої освіти відбулась зустріч представників Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» з учнями старших класів, під час якої шкільна молодь була ознайомлена з бюджетним процесом та інструментами залучення до нього, а також надати пропозиції до бюджету на 2020 рік.

Об 11.00 в сесійному залі сільської ради відбулась презентація нового для громади документу, «Бюджету для  громадян». В заході взяли участь сільський голова Шокуров Олександр Анатолійович, працівники фінансового відділу, а також запрошені громадські активісти, мешканці громади.

Поруч з приміщенням сільради був встановлений намет, в якому жителі зможуть отримати екземпляри «Бюджету для громадян», отримати відповіді щодо бюджету власної громади, а також надати свої пропозиції до бюджету 2020 року.

Також, інформаційний пункт працював в цей день в єдиному старостинському окрузі ОТГ, в селі Червоний Маяк, де з «Бюджетом для громадян» сільчан знайомили експерти партнерства «За прозорі місцеві бюджети» та староста Вороний Олександр Олександрович.

Надати свої пропозиції до нового бюджету можна і через наш сайт, для цього ми розміщуємо опитувальну анкету за посиланням https://novorajskaotg.dosvit.org.ua/storage/documents/documents/eee77040e7b43e5f2af77dc5db02d6f7.pdf, дуже раді отримати ваші пропозиції!

Всі заходи проходитимуть в межах проекту «Доброчесні громади», які реалізує Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети» в рамках програми ДОБРЕ.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape