Увага! Попередження про погіршення погодних умов.

05.02.2021

За інформацією Херсонського обласного центру з гідрометеорології 06 лютого 2021 року очікується погіршення погодних умов, яке буде обумовлено циклоном з заходу та зоною теплого атмосферного фронту. Упродовж доби на території області очікується сніг, вдень місцями значний сніг (південь області та район Приазов’я). Вітер північно-східний 7-12 м/с. Прогнозована висота снігового покриву 2-7 см, вм. Херсоні 2-4 см. Температура повітря впродовж доби 1-6° морозу,по м.Херсону впродовж доби 2-4° морозу. На автошляхах ожеледиця, можливі снігові намети.