Бюджет участі

29.04.2020

Активісти Новорайської об'єднаної територіальної громади розповсюджують флаєри щодо "Бюджету участі".
Флаєри були розроблені спільно з "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) та ГО "Громадський центр "Нова генерація".

Маєте ідею, як змінити ситуацію на краще, і зробити нашу громаду комфортною?
Завдяки впровадженню БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ви, як мешканці, самі зможете вирішувати на що витратити кошти бюджету нашої громади.
Про те, як підготувати та подати проект - дивіться у флаєрі.