Піклуємось про наше майбутнє

08.02.2021

Діти – це наше майбутнє, отже маємо піклуватися, щоб вони виросли здоровими та розумними. Аби досягти цієї мети, дуже важливо, щоб учні були забезпечені всім необхідним для навчання.

З турботою про дітей у 2020 році для закладів загальної  середньої освіти Новорайської територіальної громади було придбано 11 ноутбуків, 10 Smart телевізорів, 6 проекторів, 5 мультимедійних дошок на суму 378 925 грн. Крім того, закуплені настінні аудиторні дошки загальною вартістю 38 585 грн. Для Червономаяцького ЗДО придбано комп'ютер та фабрику друку, а для Новорайського ОЗПЗСО та Новорайського ЗДО – два бойлери. Для навчання в холодну пору року заклади освіти забезпечили твердим паливом на суму 1 198 516 грн.

У трьох закладах дошкільної освіти, Монастирській та Костирській філіях Новорайського ОЗПЗСО здійснено косметичний ремонт приміщень. А ще придбано сучасні меблі (129 одномісних парт та стільців) для учнів початкових класів на суму 163 950 грн.

Всі умови, для того щоб зробити навчання комфортним та безпечним, створено, тепер справа за молодим поколінням!