Перейти на спрощену систему оподаткування можна дистанційно

21.12.2020

Перейти на спрощену систему оподаткування можна дистанційно

Бажаєте обрати спрощену систему оподаткування не відвідуючи податкову службу? Тоді Електронний кабінет платника – саме для Вас!

За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету підприємець може направити до ДПС разом із супровідним листом у форматі pdf (обмеження 2 МВ):

-         заяву про застосування спрощеної системи оподаткування;

-         розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування.

Датою подання заяви є дата реєстрації супровідного листа в органі ДПС.

Протягом одного робочого дня після надсилання такого листа платника буде повідомлено про його вхідний реєстраційний номер та дату реєстрації.

Інформацію щодо отримання та реєстрації листа в ДПС можна переглянути у вкладці «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету.

Начальник Високопільської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Руслан ЯІковчишен нагадує платникам Високопільщини, що суб’єкт господарювання може перейти на спрощену систему оподаткування, подавши заяву до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Здійснити перехід на спрощену систему оподаткування можливо лише один раз протягом календарного року. Тож, не зволікайте, 16 грудня 2020 року - останній день подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування з I кварталу 2021 року.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі