ФІНАЛЬНА ЗУСТРІЧ З ГО ГЦ «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ»

Програма DOBRE
18.08.2020

ФІНАЛЬНА ЗУСТРІЧ З ГО ГЦ «НОВА ГЕНЕРАЦІЯ»

18 серпня 2020 року відбулася фінальна зустріч в Новорайській об’єднаній територіальній громаді з представниками Громадська організація Громадський центр «Нова генерація», місцевою ГО «Спільна турбота Плюс», Молодіжною радою та органами місцевого самоврядування.

На заході сільський голова Олександр Шокуров презентував всі  реалізовані проєкти за 2019 рік та розповів про діяльність Новорайської сільської ради протягом цього року.

Директорка ГО ГЦ «Нова генерація» Оксана Глєбушкіна розповіла про основні результати проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» Програми DOBRE в Херсонській області в 2020 році. За плідну співпрацю у проєкті «Голос громади у місцевому самоврядуванні» та спільну роботу, спрямовану на розвиток територіальної громади відзначено подякою сільського голову Олександра Шокурова та колектив Новорайської сільської ради.

Заступником сільського голови Іриною Стешенко було презентовано План роботи (дорожню карту) по залученню громадян на майбутнє.

Досвідом діяльності консультативно-дорадчого органу Молодіжної ради при сільському голові поділились представниці Молодіжної ради Іванна Дармосюк та Анастасія Джура, роздавши присутнім свої брошури та календарики.

Презентувала свої результати проєкту «Вибір професії -  це впевнений крок у майбутнє» і Наталя Литвиненко голова ГО «Спільно турбота Плюс», розповівши про проведені профорієнтаційні заходи для випускників закладів освіти Новорайської ОТГ.

І на завершення Наталя Дорофєєва, менеджерка ГО ГЦ «Нова генерація»  оголосила результати конкурсу «Громада участі»  і в номінації «Залучення громадян до бюджетного процесу» було визначено переможцем Новорайську ОТГ.

Підведення підсумків фінальної зустрічі пройшло в неформальному спілкуванні з кавою та смаколиками)

Вероніка РЕГЕДА