Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення (регуляторного акту) Новорайської сільської ради (СТГ)

Оголошення
06.04.2021

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення (регуляторного акту)

Новорайської сільської ради (СТГ)

 

«Про встановлення місцевих податків та  зборів  на території  Новорайської сільської територіальної громади на 2022 рік »

 

             Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

   - проект рішення Новорайської сільської ради (СТГ) «Про встановлення місцевих податків та  зборів  на території  Новорайської сільської територіальної громади на 2022 рік» та аналіз його регуляторного впливу;

            Вказаний проект регуляторного акту передбачає   встановлення ставок на місцеві податки і збори на території  Новорайської сільської   територіальної    громади на 2022 р .

Розробником зазначеного проекту регуляторного акту є фінансовий відділ Новорайської сільської ради.

          Поштова адреса:74360, Херсонська область, Бериславський район. вул Соборна  32, тел. (05546) 49-4-36,  факс: 49-4-49

         Електронна адреса: novoraysk_rada@ukr.net

            Проект рішення Новорайської сільської ради (СТГ) «Про встановлення місцевих податків та  зборів  на території  Новорайської сільської   територіальної    громади на 2022 рік »» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному сайті Новорайської сільської ради (СТГ): https://novorajskaotg.dosvit.org.ua,  в розділі /Регуляторна діяльність 07.04.2021 року.

         Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту рішення приймаються на поштову або електронну адресу його розробника.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше