Відділ соціальних послуг інформує

07.02.2021

З метою покращення надання соціальних послуг у сфері соціального захисту населення  на території Новорайської об’єднаної територіальної громади 18 грудня 2018 року, рішенням сесії №100 створено комунальну установу «Центр надання соціальних послуг». Наказом Міністерства соціальної політики України від 14.01.2020 №12,   Новорайську сільську раду визначено для надання технічного оснащення щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей. У рамках проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Новорайської сільської ради 6 жовтня 2020 року отримала офісні меблі(столи і стільці для прийому громадян та для працівників, столики та лави для відвідувачів, шафи, тумби та сейф для документів). Надалі будуть забезпечені комп’ютерним обладнанням, що дасть можливість розширити спектр надання соціальних послуг. Даний проект реалізується Міністерством соціальної політики України, за сприяння Світового банку.