Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку - Схеми планування території та Схеми землеустрою Новорайської ОТГ

11.03.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Зміст Схеми планування території Новорайської ОТГ та Схеми землеустрою щодо управління земельними ресурсами на території Новорайської ОТГ відповідає вимогам ДБН Б.1.1-21:2017 «Склад та зміст схеми планування території, на якій реалізується повноваження сільських, селищних, міських рад» та Земельному Кодексу України.

Схема планування території Новорайської ОТГ та Схема землеустрою щодо управління земельними ресурсами на території Новорайської ОТГ складаються з текстових та графічних частин.

Текстова частина містить розділи у відповідності до ДБН Б.1.1-21:2017 «Склад та зміст схеми планування території, на якій реалізується повноваження сільських, селищних, міських рад»

У відповідності до ДБН Б.1.1-21:2017 «Склад та зміст схеми планування території, на якій реалізується повноваження сільських, селищних, міських рад», Схема планування території Новорайської ОТГ призначена для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території, на якій реалізується повноваження сільських, селищних, міських рад.

Схема планування території Новорайської ОТГ визначає основні принципи і напрямки планування організації та функціонального призначення території, формування системи громадського обслуговування населення, організації інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження нерухомих об’єктів культурної спадщини та пам’яток археології, традиційного характеру середовища історичних населених пунктів.

Схема землеустрою щодо управління земельними ресурсами на території Новорайської ОТГ визначає та забезпечує проведення першочергових заходів, спрямованих на раціональне використання та охорону земель, захист їх від деградаційних процесів та забруднення, відтворення їх родючості та інших корисних властивостей, збереження ландшафтного і біологічного різноманіття, створення екологічно безпечних умов проживання і ведення господарської діяльності.

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування Новорайська сільська рада.

1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури - з 11.03.2021 по 11.04.2021

б) способи участі громадськості  - надання письмових зауважень і пропозицій;

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань – 26.03.2021 о 10.00 годині у приміщенні Новорайської сільської ради (ІІІ_поверх, зала засідань) за адресою: с.Новорайськ, вул. Соборна 32

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, що стосується документа державного планування - ознайомлення зі Схемою планування території Новорайської ОТГ та Схемою землеустрою щодо управління земельними ресурсами на території Новорайської ОТГ з 11.03.2021 по 11.04.2021 у приміщенні Новорайської сільської ради за адресою: с.Новорайськ, вул. Соборна 32, з 08 год.00 хв. по 17 год.00 хв., обідня перерва з 12 год. 00 хв. – 13 год. 00 хв.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозиційпропозиції до Схеми планування території Новорайської  ОТГ  та Схеми землеустрою щодо управління земельними ресурсами на території Новорайської ОТГ приймаються виконавчим комітетом Новорайської сільської ради  у приміщенні сільської ради.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, що стосується документа державного планування матеріали Схеми планування території Новорайської ОТГ  та Схеми землеустрою щодо управління земельними ресурсами на території Новорайської ОТГ зберігаються у приміщенні адміністративної будівлі Новорайської сільської ради.

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного плануваннявідсутня.

Сільський голова                                                        Олександр ШОКУРОВ

Картографічні звіти можна переглянути за посиланням: III та IV звіти