Combined Shape

Комплексне оцінювання стану ґендерної рівності у Новорайській ОТГ

Програма DOBRE
09.10.2019

Національний Демократичний Інститут (НДІ) 9 жовтня 2019 року провів комплексне оцінювання стану ґендерної рівності у Новорайській ОТГ. Оцінювання поточної ситуації дозволить місцевій владі отримати конкретні рекомендації щодо складання плану дій, спрямованого на покращення політики щодо ґендерної рівності та його впровадження. Оцінка поточної ситуації та розробка плану дій щодо просування ґендерної рівності відбулося із використанням новітнього інструментарію, розробленого НДІ на прохання Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Інструментарій був розроблений в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» на основі методології Ради європейських муніципалітетів та регіонів. Використання інструментарію сприятиме постійному розвитку громад, оскільки дозволить органам місцевого самоврядування самостійно проводити оцінку ситуації та складати плани дій щодо її покращення, впроваджувати їх, а також сприятиме інтеграції у європейську спільноту. На засіданні 9 жовтня консультантка НДІ з ґендерно орієнтованого бюджетування Юлія Малько познайомила представників та представниць робочої групи з інструментарієм НДІ, вчила ним користуватися, а також допомагала провести оцінювання ситуації, що дозволить розробити план дій, спрямований на покращення політики щодо ґендерної рівності.