Місцева пожежна охорона в дії!

22.02.2021

17 лютого 2021 року в с. Суханово Бериславського району Херсонської області палав житловий будинок. На місце пригоди було викликано підрозділ  Бериславського районного сектору Державної служби надзвичайних ситуацій. Згодом на допомогу якій, було направлено Місцеву Пожежну охорону Новорайської сільської ради. Спільними зусиллями пожежу було ліквідовано. Керівництво Бериславського районного сектору (1) Державної служби надзвичайних ситуацій висловило подяку Новорайській сільській територіальній громаді за надану допомогу.