Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Новорайська громада тепер має новий шкільний автобус

Офіційні публікації
14.07.2020

Новорайська громада

тепер має новий шкільний автобус

   Важливою подією стало придбання нового шкільного автобуса на 32 посадкових місця для Новорайського опорного закладу повної загальної середньої освіти. 14 липня 2020 року о 8.30 год. голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв урочисто вручив його Новорайській делегації в особі голови громади, начальника відділу освіти, молоді та спорту та директора опорного закладу. А об 11 годині у Новорайському опорному закладі відбулася урочиста подія з нагоди передачі цінного подарунка школярам. Зустрічали його біля школи з піснями та словами вдячності.

 За словами директора закладу Ірини Регеди, отримання новенького автобуса стало для школи довгоочікуваним подарунком, адже у планах педагогічного колективу використання шкільного автобуса не тільки для підвезення дітей на навчання, а й для проведення екскурсій, участі у культурно-масових заходах громади та області. Тож такий подарунок забезпечить дітям активне шкільне життя.

Сільський голова Олександр Шокуров привітав школярів з цією знаковою подією, зазначивши, що для нас важлива кожна дитина. І сьогодні відбулося не просто отримання автобусу. Адже шкільний автобус – це перш за все безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає в нашій громаді.

Придбання нового шкільного автобуса для Новорайської об’єднаної територіальної громади – яскравий приклад досягнень на місцях в рамках реалізації реформи з децентралізації, – наголосив Шокуров. – Це те, що зробила ОТГ завдяки власній ініціативності та зусиллям. Децентралізація - це нові можливості та перспективи.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше