Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Херсонщині 21.10.2020

22.10.2020

За останню добу проведено 1262 ПЛР-дослідження та 1126 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу.
Зафіксовано 105 нових лабораторно підтверджених випадків на COVID-19, з яких 9 дітей та 5 медичних працівників.

Це:
59 осіб  - жителі м. Херсон;
11 осіб - жителі Чаплинського району;
10 осіб - жителі Олешківського району;
5 осіб - жителі Каланчацького району;
4 особи - жителі Великолепетиського району;
4 особи - жителі  м.Нова Каховка;
3 особи - жителі Генічеського району;
2 особи - жителі Каховського району;
2 особи - жителі Нижньосірогозького району;
2 особи - жителі Новотроїцького району;
1 житель Скадовського району;
1 житель Бериславського району;
1 житель Білозерського району.

Стан хворих задовільний, 99 осіб перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До медичних закладів зі станом середньої важкості госпіталізовано 6 осіб.

Померли:
-жінка, 75 років, жителька м.Херсон. Померла від  інфаркту міокарда. Мала позитивний тест на  COVID-19 при госпіталізації;
-чоловік, 66 років, житель Голопристанського району. Мав захворювання на пневмонію та COVID-19.

Також маємо 59 нових одужань.

Тож наразі в області 2 844 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус.
З них:
1 238  людей побороли недуг;
1 546 інфікованих COVID-19;
60 людей померли.

Всього в області визначено для надання медичної допомоги хворим на  гостру респіраторну хворобу COVID-19 10 закладів охорони здоров’я першої хвилі, у яких розгорнуто 499 ліжок.
Обласна інфекційна лікарня потужністю 141 ліжко-місце, на лікуванні перебуває  59 осіб, що становить  41,84%  зайнятих ліжок.
ЦМЛ м. Нова Каховка потужністю 25 ліжко-місць, на лікуванні перебуває  25 осіб, що становить 100% зайнятих ліжок.
Каховська ЦРЛ потужністю 20 ліжко-місць, на лікуванні перебуває  13 осіб, що становить 65% зайнятих ліжок.
Генічеська ЦРЛ потужністю 30 ліжко-місць, на лікуванні перебуває  9 осіб, що становить 30% зайнятих ліжок.
Голопристанська ЦРЛ потужністю 10 ліжко-місць, на лікуванні перебуває  4 особи, що становить 40% зайнятих ліжок.
Скадовська ЦРЛ потужністю 10 ліжко-місць, на лікуванні перебуває 9 осіб, що становить 90% зайнятих ліжок.
Олешківська ЦРЛ потужністю 15 ліжко-місць, на лікуванні перебуває  7 осіб, що становить 46,6% зайнятих ліжок.
Бериславська ЦРЛ потужністю 70 ліжко-місць, на лікуванні перебуває  9 осіб, що становить 12,86% зайнятих ліжок.
ХМКЛ ім. А. та О. Тропіних потужністю 160 ліжко-місць, на лікуванні перебуває  70 осіб, що становить 43,75% зайнятих ліжок.
ХМКЛ ім. О.С. Лучанського потужністю 8 ліжко-місць, на лікуванні перебуває  2 особи, що становить 25% зайнятих ліжок.
Нижньосірогозька ЦРЛ потужністю 85 ліжко-місць, на лікуванні перебуває  2 особи, що становить 2,35% зайнятих ліжок.
Всього по області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 становить  41,88%.

Просимо всіх із розумінням ставитись до карантину! Нова реальність вимагає дотримання правил, якими нехтувати не можна.
Аби знизити ризики захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:
– ретельно мийте та дезинфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
–уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.