Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі

Конкурси на заміщення вакантних посад
07.08.2020

Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі

на посаду керівника Червономаяцького закладу загальної середньої освіти Новорайської сільської ради:

Вітрук Віктор Михайлович допущений  до участі в конкурсі на заміщення посади директора Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради.

Конкурсний відбір у формі письмового тестування та перевірки професійних компетентностей, шляхом вирішення ситуативного завдання на посаду директора буде проведено 25 серпня 2020 року за адресою: вул.Соборна, 32, с. Новорайськ, Бериславський р-н, Херсонська обл. згідно з графіком:

на заміщення посади директора Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради  – початок о 10:00 год;

Учаснику конкурсу бути готовими до публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.