Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі

Конкурси на заміщення вакантних посад
07.08.2020

Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі

на посаду керівника Червономаяцького закладу загальної середньої освіти Новорайської сільської ради:

 

Вітрук Віктор Михайлович допущений  до участі в конкурсі на заміщення посади директора Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради.

          Конкурсний відбір у формі письмового тестування та перевірки професійних компетентностей, шляхом вирішення ситуативного завдання на посаду директора буде проведено 25 серпня 2020 року за адресою: вул.Соборна, 32, с. Новорайськ, Бериславський р-н, Херсонська обл. згідно з графіком:

 на заміщення посади директора Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради  – початок о 10:00 год;

           Учаснику конкурсу бути готовими до публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше