Податки для ФОПів: скільки платити у 2021 році

14.01.2021

Податки для ФОПів: скільки платити у 2021 році

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі пропонує ознайомитись зі змінами в оподаткуванні, які стосуються фізичних осіб-підприємців, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування, в частині сплати ними сум єдиного податку та ЄСВ з   01.01.2021 року.

Враховуючи, що станом на 1 січня 2021 року мінімальна заробітна плата складає 6000 гривень, а прожитковий мінімум для працездатних осіб (ПМПО)  - 2 270 гривень, то розмір єдиного податку та ЄСВ складає:

для ФОП І групи: єдиний податок з 1 січня становить 227 гривень (це    10 відс від розміру ПМПО), єдиний внесок - визначено у сумі      1 320 гривень.

для ФОП ІІ групи: єдиний податок з 1 січня становить 1 200 гривень (це 20 відс від розміру мінімальної заробітної плати), єдиний внесок - визначено у сумі 1 320 гривень.