Посилення протипожежних заходів в період високої пожежної небезпеки на території Новорайської сільської ради (ОТГ)

09.07.2020

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Про посилення  протипожежних заходів

в період високої пожежної небезпеки на

території  Новорайської  сільської  ради

(ОТГ)

З метою запобігання виникненню пожеж в населених пунктах, збереження майна, флори та фауни у лісосмугах, на полях з сільгоспкультурами, мінімізації їх наслідків, недопущенню порушення правил пожежної безпеки під час відвідування лісосмуг та під час збору врожаю на полях території Новорайської ОТГ, враховуючи високу пожежну небезпеку в умовах аномально високої температури повітря, відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України, пункту 3 Правил пожежної безпеки в лісах України, наказ Держкомлісгоспу України від 27 грудня 2004 року №278, Правил пожежної безпеки в Україні, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 (зі змінами №262 від 8 квітня 2020 року), керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

1.Заборонити:

1.1. Спалювання стерні, розведення багаття на території населених пунктів, лісосмуг, поблизу полів з сільгоспкультурами.

1.2. Відвідування лісосмуг, лісових масивів населенням при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека).

1.3. Заїзд протягом пожежонебезпечного періоду 2020 року на територію лісового фонду транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються з лісогосподарською метою.

2. Начальнику відділу земельних відносин та комунальної власності Дерлі С.М. – довести до відома керівникам сільгосппідприємств (усіх форм власності), одноосібникам, щодо проведення перевірки протипожежного стану підприємств та машино тракторного парку, забезпечити обов’язкову наявність на технічних засобах іскрогасників.  Особливу увагу приділити дотримання правил пожежної безпеки під час обробки та збору врожаю, зернозбиральна техніка має виходити в поле справною та повинна бути обладнаною первинними засобами пожежогасіння, зокрема, вогнегасниками, лопатами та мітлами-хлопушками. Обов’язкова присутність пожежних автомобілів або пристосованих засобів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на спеціаліста відділу земельних відносин та комунальної власності Чеханцова М.М.

Сільський голова                                                                                   Олександр ШОКУРОВ