Прибирання пляжу в с. Червоний Маяк

21.07.2020

Привіт! Ну що ж перше прибирання пляжу в с. Червоний Маяк відбулося, зробили чи малий об'єм роботи. Велике Дякую за не байдужість та громадську позицію - Людмила Бойко, Наталья Барановская, Віталій Барановський, Елена Михальчук, Василь Михальчук, Андрій Остапчук, Наталя Чеханцова, Єгор Чеханцов. Продовження буде, тож приєднуйтесь, хочеться бачити більше небайдужих мешканців нашого села.

І головне пам'ятати - чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Микола Чеханцов (спеціаліст відділу земельних відносин та комунальної власності)