Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання сільського голови з Днем захисту дітей

Офіційні публікації
01.06.2020

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із Міжнародним Днем захисту дітей! Бажаю  щоб діти в усьому світі щодня були радісними та щасливими. Дитинство – коротка, але найпрекрасніша мить людського життя, це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя у світі, аніж  посмішка дитини. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Бо саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Любі діти, ви в нас – найкращі, найчарівніші, креативні та талановиті.  І ми дорослі  зробимо все можливе, аби дитинство було щасливим, а  дитячі мрії стали дійсністю. Для цього ми будемо  всебічно підтримувати в кожній дитині її здібності,  розвивати особистість – бо це  святий обов’язок кожного з нас.

Дорогі діти! Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Хай ваші очі сяють від щастя! Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях.

Шановні батьки! Зичу вам батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей – дітей України!

Сільський голова                                                                                  Олександр ШОКУРОВ

 

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше