ПРОПОЗИЦІЇ ДО БЮДЖЕТУ НОВОРАЙСЬКОЇ ОТГ НА 2021 РІК

05.10.2020

Шановні жителі Новорайської ОТГ!

Починається збір пропозицій до проекту бюджету на 2021 рік. Ви можете надати свої пропозиції до 15 листопада 2020 року.
Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свої пропозиції, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році! Бюджет громади – це гроші громади, ваші гроші!
Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція, чи проект, були в межах повноважень сільської ради, чітко та конкретно сформульовані, за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Надати пропозиції до проєкту бюджету 2021 ви можете за посиланням:  "ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПРОЄКТУ БЮДЖЕТУ 2021"

Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані та скеровані до Новорайської сільської ради для врахування при підготовці проекту бюджету Новорайської ОТГ на 2021 рік, а також оприлюднені на офіційному сайті ради.

Свої пропозиції можна також в паперовому вигляді надати до сільської ради с.Новорайськ (відділ фінансів, планування та інвестиції) чи в старостинський округ с.Червоний Маяк.