Проведено тренінги-навчання працівників сільської ради та персоналу ЦНАП Новорайської ОТГ

27.08.2020

20-21 та 25-26 серпня у рамках Програми «U-LEAD з Європою» (в частині створення Центрів надання адміністративних послуг) проведено тренінги-навчання працівників сільської ради та персоналу ЦНАП Новорайської ОТГ за модулем 1-3 та за модулем 4. Також були присутні працівники Милівської сільської ради. Програма модуля 1-3 включала в себе такі теми, а саме: Роль органів місцевого самоврядування громади, реалізація власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг; Адміністративні послуги : типові проблеми, належна організація надання адміністративних послуг; Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг. Модуль 4 базувався на темі «Ділова етика та взаємодія з відвідувачами Центра надання адміністративних послуг». На тренінгу була присутня атмосфера співпраці. Формат проведення містив зрозумілість та доступність отриманої інформації.