Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Дкржавна податкова служба України інформує: до місцевих бюджетів Бериславщини надійшло майже 139 мільйонів гривень

Офіційні публікації
22.12.2020

До місцевих бюджетів Бериславщини надійшло

майже 139 мільйонів гривень

 

За словами начальника Бериславської ДПІ Валентина Кондратенка, у січні – листопаді 2020 року до місцевого бюджету платники податків Бериславщини сплатили 138,8 млн гривень податків і зборів.

Традиційно у доходах місцевих бюджетів найбільшу питому вагу займає податок з доходів фізичних осіб – 86,6 млн гривень або 62 відсотки надходжень.

Також стабільно і суттєво поповнюють бюджети місцевих громад надходження з єдиного податку, який сплачують суб’єкти господарювання спрощеної системи оподаткування. На 01.12.2020 року ці надходження склали 26,2 млн гривень.

Важливим джерелом наповнення місцевої скарбниці Бериславського району залишається плата за землю. Загалом із початку року надійшло 21,8 млн гривень плати за землю.

Дієвими резервами надходжень до місцевих бюджетів Бериславщини залишаються: розширення бази оподаткування з податку на доходи фізичних осіб, акцизного збору, плати за землю, нерухомого майна, екологічного податку, місцевих податків і зборів, посилення заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення та недопущення суб`єктами господарювання мінімізації сплати акцизного податку.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше