Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Рішення конкурсної комісії

Конкурси на заміщення вакантних посад
27.08.2020

25 серпня 2020 року проведено конкурс на зайняття вакантної посади керівника Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти. Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новорайської сільської ради, затвердженого рішенням одинадцятої сесії сьомого скликання від 26 квітня 2019 року №177 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Новорайської сільської ради», повідомляємо, що переможцем конкурсу на зайняття посади директора Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти став Вітрук Віктор Михайлович, який був єдиним кандидатом та набрав загальну кількість балів – 7 (Протокол засідання конкурсної комісії №3 від 27 серпня 2020 року).
На підставі обговорення та рішення конкурсної комісії, за погодженням із сільським головою Шокуровим О.А. на посаду директора Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти рекомендовано Вітрука Віктора Михайловича, з яким відділ освіти, молоді та спорту Новорайської сільської ради укладає трудовий договір строком на 2 роки.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше