Відбулася нарада керівників закладів освіти Новорайської територіальної громади

23.02.2021

23 лютого 2021 року у приміщенні Новорайської сільської ради відбулася нарада керівників освітніх закладів Новорайської територіальної громади за участю начальника та спеціаліста відділу освіти, молоді спорту, культури та туризму. Також на заході були присутні начальник Бериславського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Олександр Розломій та провідний фахівець відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Геннадій Грецький, які разом з керівниками обговорили організацію харчування в закладах освіти, впровадження програми ХАССП.  У ході спілкування учасники отримали відповідні рекомендації.

Крім того, на нараді розглянули такі питання:

- хід підготовки до участі учнів закладів загальної середньої освіти району в ЗНО-2021;

- хід виконання плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти.