Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

У шкільні віконця заглядає сонце

Події
07.02.2021

У сучасному світі гостро стоїть проблема енергоефективності, тому необхідно дбати про раціональне використання природних ресурсів. Адже це не тільки збереження природи, а й істотне заощадження коштів.

Новорайська територіальна громада не стоїть осторонь від вирішення глобальних проблем, а активно впроваджує заходи, спрямовані на збереження енергії. Наприклад, у 2020 році за рахунок залишку коштів освітньої субвенції за 2019 рік у Новорайському опорному закладі повної загальної середньої освіти було закуплено та встановлено енергозберігаючі вікна на суму 1 409 176,11 грн. Крім того, у школі замінено старі лампи на сучасне енергозберігаюче освітлення. І це тільки початок шляху до реалізації енергоефективності в громаді.

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше