Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

«Свіжий подих» у життя Червономаяцького ЗПЗСО

Події
28.08.2020

«Свіжий подих» у життя Червономаяцького ЗПЗСО
Сьогодні, 28 серпня 2020 року привітали чудову людину та керівника Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти, Наталію Іванівну Бакуліну із виходом на заслужений багатьма роками відпочинок. На посаді керівника Наталія Іванівна з 1996 року. За час керівництва заклад почав жити новим життям, бо багато часу приділялося улюбленій роботі. За час роботи Наталія Іванівна зарекомендувала себе досвідченою та справедливою керівницею.
Шановна Наталю Іванівна, вітаємо Вас з переходом на заслужений відпочинок. Бажаємо анітрохи не втратити сил і мужності, впевненості і терплячості, наполегливості та ентузіазму. Нехай поява вільного часу реалізує найзаповітніші мрії .
Також сьогодні, 28 серпня 2020року підписано контракт із новим директором Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Вітруком Віктором Михайловичем. Сільський голова Олександр Анатолійович Шокуров разом із старостою Олександром Олександровичем Вороним та начальником відділу освіти, молоді та спорту Новорайської сільської ради Валерієм Петровичем Корибутом привітали новоспеченого директора та побажали йому успіхів у роботі, здійснення всіх задумів, вивести заклад освіти на новий освітянський рівень. Бажаємо Віктору Михайловичу успішної праці, невичерпних сил та енергії для підтримки та розвитку статусу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти.

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше