«Вибір професії – це впевнений крок у майбутнє»

16.07.2020

В рамках проекту «Вибір професії – це впевнений крок у майбутнє», що реалізується ГО «Спільна турбота Плюс» за проектом «Голос громади в місцевому самоврядуванні» у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відбулася зустріч учасників проекту з сільським головою Шокуровим О. А. та заступником сільського голови Стешенко І.П.. Під час зустрічі Олександр Анатолійович розповів про особливості функціонування ОТГ , про роботу, яка була проведена за минулий рік, зокрема впроваджені проекти, про ті зміни , які відбулися з моменту створення Новорайської ОТГ та про плани на майбутні роки. Відбувся конструктивний діалог між сільським головою та учасниками зустрічі і про майбутнє працевлаштування молоді в ОТГ. Зокрема Шокуров О.А. розказав про існуючі потреби громади в кадрах. Олександр Анатолійович звернув увагу на те, що обираючи професію, треба прислухатися до свого покликання, адже в першою вимогою до будь-якої професії є професіоналізм та відповідальність.