Вибір професії – це впевнений крок у майбутнє

06.08.2020

В рамках проекту «Вибір професії – це впевнений крок у майбутнє», що реалізується ГО «Спільна турбота Плюс» за проектом «Голос громади в місцевому самоврядуванні» у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) відбулася публічна консультація учасників проекту з сільським головою Шокуровим О. А. Під час зустрічі учасники проєкту презентували свої напрацювання та обговорили можливості працевлаштування молоді як в апараті сільської ради, так і на підприємствах ОТГ.