Combined Shape

"Від Стратегії до Дій"

Програма DOBRE
18.10.2019

На другому семінарі "Від Стратегії до Дій", що відбувся 16-17 жовтня у м. Одесі представниками робочої групи було презентовано Програму місцевого економічного розвитку Новорайської об’єднаної територіальної громади Херсонської області та План дій з її впровадження, що розроблені в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Програма МЕР повністю відповідає Стратегії розвитку громади і розроблена на її виконання в частині розвитку місцевої економіки. Програма містить перелік конкретних проектів, які реалізовуватиме громада у найближчій перспективі, а саме:
• Облаштування комерційно-розважальних просторів у селах Новорайськ і Червоний Маяк;
• Розроблення та промоція бренду Новорайської громади;
• Створення системи туристичної навігації в с.Червоний Маяк.
Програма буде затверджена на черговому засіданні Виконавчого комітету та на засіданні Сесії сільської ради.