Відбулась чергова сесія Новорайської сільської ради

26.06.2020

Відбулась чергова сесія Новорайської сільської ради (ОТГ)

25 червня 2020 року відбулось пленарне засідання двадцять другої сесії Новорайської сільської ради УІІ скликання, де були розглянуті та прийняті рішення з важливих питань, а саме: Про встановлення місцевих податків та зборів на території Новорайської об’єднаної територіальної громади; Звіт про виконання сільського бюджету Новорайської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2020 року; Про утворення Центру надання адміністративних послуг Новорайської сільської ради; Про створення поліцейської станції на території Новорайської сільської ради (ОТГ); Про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Новорайської сільської ради та Програми його функціонування; Стратегічна програми «Молодь Новорайської ОТГ» на 2020-2023 роки; Комунікаційна стратегія Новорайської об’єднаної територіальної громади Херсонської області на 2020 – 2023 роки; Положення щодо роботи з  об'єктами комунальної власності; інші положення; рішення із земельних питань та інші рішення щодо діяльності сільської ради.

На початку засідання голова представив депутатам та присутнім відео звіт «Досягнення і успіхи Новорайської ОТГ за 2019 рік та плани на майбутнє». Голова зауважив, що  щиро вдячний за проведену спільними зусиллями роботу в нашій територіальній громаді. Сільська рада покладає надію на депутатську підтримку і допомогу у виконанні намічених завдань та планів. Оцінюючи досягнуте, знаючи проблеми, будемо активно вести пошук шляхів їх вирішення, щоб забезпечити прискорення позитивних зрушень в економіці і соціальній сфері, спираючись на зростаючий рівень організаторської роботи, конструктивну співпрацю сільської ради, громадян і господарських працівників, які діють на території сільської ради.