Відкриття молодіжного центру «WORKSPACE» у двох осередках громади.

Програма DOBRE
09.09.2020

Відкриття молодіжного центру «WORKSPACE» у двох осередках громади.

Всебічний розвиток та підтримка молодого покоління є одним з основних напрямків роботи Новорайської об’єднаної територіальної громади. Першою сходинкою на шляху великих змін стало урочисте відкриття двох молодіжних центрів «WORKSPACE» в с. Новорайськ та с. Червоний Маяк. Відсьогодні, завдяки участі Новорайської ОТГ у програмі «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), у молоді Новорайської ОТГ є своє місце – Молодіжний центр, який має стати тим місцем, де молодь зможе реалізувати свої ідеї, навчатися, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, співпрацювати з навчальними закладами ОТГ, громадськими організаціями, бізнес-спільнотою, творчо розвиватися, спілкуватись між собою, обмінюватись інформацією та досвідом, переглядати кінофільми та грати в різноманітні ігри.

Сільський голова Олександр Шокуров привітав молодь з відкриттям такого молодіжного простору та побажав Молодіжному центру бути тим закладом, де постійно вирує життя.

Молодіжний центр «WORKSPACE» відкритий для усіх молодих та амбітних людей!

Вероніка РЕГЕДА