Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відкриття молодіжного центру «WORKSPACE» у двох осередках громади.

Програма DOBRE
09.09.2020

Відкриття молодіжного центру «WORKSPACE» у двох осередках громади.

       Всебічний розвиток та підтримка молодого покоління є одним з основних напрямків роботи Новорайської об’єднаної територіальної громади. Першою сходинкою на шляху великих змін стало урочисте відкриття двох молодіжних центрів «WORKSPACE» в с. Новорайськ та с. Червоний Маяк. Відсьогодні, завдяки участі Новорайської ОТГ у програмі «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), у молоді Новорайської ОТГ є своє місце – Молодіжний центр, який має стати тим місцем, де молодь зможе реалізувати свої ідеї, навчатися, долучатися до волонтерського руху, розвивати лідерські здібності, співпрацювати з навчальними закладами ОТГ, громадськими організаціями, бізнес-спільнотою, творчо розвиватися, спілкуватись між собою, обмінюватись інформацією та досвідом, переглядати кінофільми та грати в різноманітні ігри.

Сільський голова Олександр Шокуров привітав молодь з відкриттям такого молодіжного простору та побажав Молодіжному центру бути тим закладом, де постійно вирує життя.

Молодіжний центр «WORKSPACE» відкритий для усіх молодих та амбітних людей!

Вероніка РЕГЕДА

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше