Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Діти – найдорожчий скарб

Події
07.02.2021

На території Новорайської сільської ради створена Служба у справах дітей Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області, затверджене Положення про Службу у справах дітей та створена комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Новорайської сільської ради, де основними завданнями комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров҆ я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

        Службою у справах дітей разом з Новорайським опорним закладом повної загальної середньої освіти здійснюються заходи щодо охоплення дітей навчанням, проводиться рада профілактики.      

         Метою є забезпечення зменшення на території ради проблем дитячої безпритульності та бездоглядності, сприяння всебічному розвитку і вихованню дітей. 

      Забезпечується організація та проводяться профілактичні заходи (рейди) „Діти вулиці”. Забезпечується міжвідомча взаємодія щодо своєчасного виявлення, обліку та ефективного супроводу дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та роботу дорадчих органів щодо вирішення проблемних питань та організації соціальної роботи з ними. Вживаються заходи стосовно повернення до навчання дітей, які не навчалися тривалий час.

      З метою збереження та поліпшення здоров҆я   проводяться щомісячне обстеження дітей громади.

 

2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше