Діти – найдорожчий скарб

07.02.2021

На території Новорайської сільської ради створена Служба у справах дітей Новорайської сільської ради Бериславського району Херсонської області, затверджене Положення про Службу у справах дітей та створена комісія з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Новорайської сільської ради, де основними завданнями комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров҆ я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Службою у справах дітей разом з Новорайським опорним закладом повної загальної середньої освіти здійснюються заходи щодо охоплення дітей навчанням, проводиться рада профілактики.

Метою є забезпечення зменшення на території ради проблем дитячої безпритульності та бездоглядності, сприяння всебічному розвитку і вихованню дітей.

Забезпечується організація та проводяться профілактичні заходи (рейди) „Діти вулиці”. Забезпечується міжвідомча взаємодія щодо своєчасного виявлення, обліку та ефективного супроводу дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та роботу дорадчих органів щодо вирішення проблемних питань та організації соціальної роботи з ними. Вживаються заходи стосовно повернення до навчання дітей, які не навчалися тривалий час.

З метою збереження та поліпшення здоров҆я   проводяться щомісячне обстеження дітей громади.