Засідання виконавчого комітету Новорайської сільської ради

01.07.2020

30 червня 2020 року відбулось VI засідання виконавчого комітету Новорайської сільської ради, на якому були розглянуті та вирішені питання, віднесені Законом до відання виконавчих органів, а саме: Про роботу закладів дошкільної  освіти; Про  роботу закладів  культури; Про утворення   Координаційної ради з питань ґендерної рівності, запобігання  домашньому насильству,  насильству за ознакою  статі  та  протидії торгівлі  людьми; Про  внесення змін до  рішення  виконавчого     комітету   №133   від 27.11.2019 року  «Про визначення  переліку   об’єктів   і  видів  громадських   робіт  для осіб засуджених вироком суду, які будуть відбувати  кримінальні покарання та про  визначення   переліку   об’єктів і  видів безоплатних громадських та суспільно    корисних  оплачуваних робіт  для  осіб, притягнутих    до адміністративної    відповідальності»;  Про надання   матеріальної  допомоги   на    поховання; Про видачу ордера  на   будинок Кротову О.О.; Про постановку на квартирний  облік  дітей  -  сиріт, дітей, позбавлених     батьківського  піклування  та осіб  з їх числа; Про  затвердження  графіка  подачі   питної   води   на   III  квартал 2020 року комунальним  підприємством «Комунальник+»; Про    план     роботи    виконавчого   комітету    Новорайської  сільської  ради (ОТГ) на III квартал  2020 року; Про видачу дубліката свідоцтва про право власності; Про встановлення адреси; Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна, що можуть бути передані в оренду.

Виконавчий комітет є підзвітнім і підконтрольним сільській раді та в межах своїх повноважень приймає рішення.

Основними завданнями виконавчого комітету Новорайської сільської ради є:

• виконання Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, рішень сільської ради;
  • забезпечення законності та правопорядку;
  • додержання прав і свобод громадян;
  • виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а в місцях компактного проживання корінних народів і національних меншин - також програм їх  національно-культурного розвитку;
  • підготовка та виконання місцевого бюджету;
  • звіт про виконання бюджету та відповідних програм;
  • реалізація інших наданих повноважень.