ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

11.02.2021

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

№2 «10» лютого 2021 року

Про ускладнення погодних умов по Херсонській області
12 лютого 2021 року.

У зв'язку з переміщенням південного циклону 12 лютого 2021 року по Херсонській області  очікується ускладнення погодних умов: вночі та вранці дощ з переходом у мокрий сніг, ожеледь, вдень мокрий сніг та сніг. Вранці та вдень налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Пориви західного вітру 15-20 м/с. Протягом дня 12 лютого різке зниження температури повітря до 3-8° морозу.

13-18 лютого очікується подальше зниження температури до 10-15° морозу.
Ускладнення погодних умов відповідає І рівню небезпечності (жовтий).
Такі погодні умови можуть привести до перебоїв електропостачання, порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, роботи авіації та автотранспорту, завдати шкоди сільському господарству.

Інформація буде уточнюватись прогнозами погоди та штормовими попередженнями.