Зустріч з перспективою на майбутнє

12.09.2020

Зустріч з перспективою на майбутнє

10 вересня 2020 року на території Новорайської об’єднаної територіальної громади відбулась зустріч з головою проєктів розвитку при посольстві Великобританії в Україні Ніком Булером, головою ГО «Офіс реформ» при ХОДА Максимом Савченко та менеджером ГО «Офіс реформ» з розвитку економіки Оксаною Гончарук.

Ключовим завданням Новорайської ОТГ – є створення нових робочих місць, покращення економічного розвитку об’єднаної територіальної громади та надання якісних і своєчасних адміністративних послуг через ЦНАП у форматі «Єдине вікно».

На початку зустрічі сільський голова Олександр Шокуров ознайомив гостей з досягненнями і успіхами Новорайської об’єднаної територіальної громади та розповів про наявність дивовижного місця культурно-історичної пам’ятки Червономаяцьке пізньоскіфське городище АМАДОКА.

Начальник ЦНАПу Людмила Моісеєнко презентувала необхідність реалізації проєкта «Установка робочої станції для надання паспортних послуг через ЦНАП». Результат впровадження даного проєкту - це економія людських, часових та фінансових ресурсів населення.

Спеціаліст  відділу земельних відносин та комунальної власності Микола Чеханцов розповів про розробку концепції індустріального парку «Агропорт Червоний Маяк».

І на завершення зустрічі було проведено огляд приміщення ЦНАПу та території,  на якій планується відвести індустріальний парк.