Шановні мешканці села Степне та села Кошара!

03.12.2020

Шановні мешканці

села Степне та села Кошара!

Просимо вас надавати пропозиції  кандидатур на посаду старости сіл Степне та Кошара (прізвище, ім’я та по батькові)  в письмовому вигляді з 04 грудня 2020 року по 10 грудня 2020 року включно в кабінет діловода Михайленко Тетяни Василівни, що знаходиться в адміністративному приміщенні Степнянської сільської ради за адресою: с. Степне, вул. Шкільна,10.

Кандидат на посаду старости може подати заяву особисто, або за підтримки ініціативної групи з урахуванням вимог до посадової особи місцевого самоврядування.

Після обробки наданої інформації буде проведено консультативне опитування.

Вимоги до старости:

1.Вища освіта.

1. Вільне володіння державною мовою.
  2. Знання персонального комп’ютера.
  3. Знання Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Повноваження та обов’язки старости:

1. Несе персональну відповідальність за соціально-економічний розвиток старостинського округу.
  2. Організовує та забезпечує заходи з благоустрою в населених пунктах.
  3. Співпрацює з комунальним підприємством по забезпеченню населення послугами.
  4. Особисто приймає участь у розвитку закладів освіти, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту, та співпрацює з даного питання з відділами ОТГ.
  5. Представляє інтереси жителів старостинського округу у виконавчому комітеті Новорайської сільської ради.
  6. Відповідає за організацію виконання рішень сільської ради та виконавчого комітету, розпоряджень сільського голови стосовно старостинського округу, здійснює контроль за їх виконанням.
  7. Спільно з відділами Новорайської сільської ради працює над наповненням бюджету та залучає додаткові джерела надходжень для розвитку території старостинського округу.
  8. Є керівником робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій.
  9. Вчиняє нотаріальні дії, проводить реєстрацію актів цивільного стану в межах своїх повноважень.
  10. Приймає участь у підготовці проектів рішень Новорайської сільської ради під час формування бюджету та забезпечення життєдіяльності сіл старостинського округу.
  11. Здійснює інші обов’язки визначені Статутом Новорайської сільської ради та положенням про старосту.

Комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та робоча група виконавчого комітету Новорайської сільської ради.