Повернутися до списку

Заняття з навчання комп’ютерної грамотності для населення

06.09.2019

Почались заняття з навчання комп’ютерної грамотності для населення. Поступово таємниці комп'ютера відкриваються. Студенти проекту "Комп'ютер-це те,що мені потрібно" в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні", який проходить в рамках Програми "DOBRE" навчилися працювати з електронною поштою та сайтом громади, вчилися створювати таблиці та вносити в них дані та багато іншого. Тепер всі зможуть дізнаватися більше новин з першоджерела. І вже на останньому занятті опановували Інтернет простір. Дуже радіємо, що вже добавилися з числа студентів користувачі Facebook та поповнилася учасниками сторінка Новорайської ОТГ.